Úvod

Fixoni patří ve Skandinávii v oblasti dětského odívání mezi značky s největší důvěrou.

Od svého vzniku v roce 1965 pronikla na mnohé evropské trhy. Stejně tak si získala oblibu zákazníků i v jiných mimoevropských zemích.


Na český trh vstoupila značka s podzimní kolekcí 2009 a řada nadšených maminek, které si značku oblíbily, se stále rozrůstá.

Firma klade zvláštní důraz především na pohodlnost, funkčnost a trvanlivost oblečení. Přitom poměr kvality a ceny zůstává více než uspokojivý.


Little Bee – předčasně narození
Zvláštní velikostní kategorií, která je mnohdy opomíjena, je řada pro nedonošeňátka. U Fixoni začíná již na velikosti 32. Vždyť právě tito drobečci si zaslouží ten nejlepší start. Oblečení je vyrobeno z organické bavlny a nabízí praktické zapínání, aby bylo pro dítě pohodlné.


Fixoni
Tato řada připravila maličkým hebké přijetí na svět. Všechny výrobky jsou z měkkých materiálů, zaručující příjemné nošení. Hlavní myšlenkou je pohodlné oblečení pro děti od 0-2 let, které má styl a praktický design.


Small Rags

Novinka v portfoliu společnosti UTOFT KIDS GROUP od roku 2015.

Značka Small Rags osloví rodiče, kteří chtějí oblékat děti pohodlně a přitom stylově. Maskotem značky je „hadráček“ Pan Rags, který si hned získá srdce všech dětí. Je použit na mnoha potiscích a detailech.
V kolekcích je použit různý materiál, s různými povrchovými úpravami a módním „sepraným“ vzhledem, což dodává každému kousku ten správný a jedinečný styl.

Nightwear and underwear – pyžama a spodní prádlo
Oblečení této řady je vyrobeno s ohledem na to, že bude nošeno a práno nesčetněkrát. Zachovává si svou měkkost a fazónu. Právě u této řady je na kvalitu
a nezávadnost materiálů kladen zvláštní důraz.Veškeré oblečení je testováno
v souladu s Öko-tex standard 100.

Fixoni
Aktuality

Sledujte nás na Facebooku:   www.facebook.com/fixoni

Všechny novinky, foto z nových kolekcí a další tak budete mít z první ruky.


Podívejte se na kompletní kolekci pro podzim/zimu 2016 zde.


Produktové foto aktuální jarní kolekce 2016 najdete ZDE

 

Vite, že společnost UTOFT KIDS GROUP má ve svém výrobním portfoliu také značku SMALL RAGS? Nakoukněte!


Zaujalo Vás oblečení FIxoni a Small Rags? Máte obchůdek a rádi byste tuto značku prodávali? Neváhejte a kontaktujte nás. Stále hledáme nové prodejce.